00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

DAHA İYİ YAŞAMAK İÇİN İYİ FESTİVAL

7-9 NİSAN 2021

2020 yılında başlayan ve etkisini her anlamda devam ettiren salgının etkilerini bir nebze azaltmak, bedenen ve zihnen daha sağlıklı bir toplum için farkındalık yaratabilmek adına iyi yaşama dair yapılan çalışmalara destek sağlıyoruz.

Birincisini 3-5 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz İYİ FESTİVAL'e tam 3500 kişi kayıt oldu. Şimdi ikinci festivalin hazırlıklarını tamamladık ve çok daha büyük hedeflerle yola çıkıyoruz.

Herkes için erişilebilir ve herkesin hayatına bir şeyler katan, iyi gelen bir festival…

İyi Festival, Biletino olarak toplumda iyi yaşama dair farkındalık yaratabilmek adına inisiyatifini oluşturduğumuz - içeriğini eğitmen, küratör, sporcu, diyetisyen gibi bireyi cesaretlendirip ilham verecek iyi yaşam liderleriyle zenginleştirmek istediğimiz- bir harekettir.

İyi Festival, iyi beslenmek, güçlü bir zihne sahip olmak, aktif bir yaşam sürmek ve doğru alışkanlıklar geliştirmeye destek olmak için bireyin çekinmenden soru sormasına, cesaret kazanmasına ve iyi yaşama ilk adımı atmasına olanak sağlayacak.

İyi Yaşam için  bireye rehberlik edecek etkinlikleri ile katılım sağlamak isteyen tüm destekçilerimize kapımız sonuna kadar açık. Birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak daha iyi yaşayan bir toplum için adım atmayı sürdüreceğiz.

Sizi de iyi yaşam lideri olarak pozitif katkı sunmak için festivalimize katılmaya çağırıyoruz.

İyi Festival ile isterseniz katılımcı olarak isterseniz sponsor olarak bir araya gelecek harika kitleye erişme imkanınız olacak. 

İyi Festival'de Neler Bulacaksınız?

İyi Festival'in ilham veren iyi yaşam liderleriyle her seviye atölyeler, aktiviteler ve cesaret aşılayan söyleşiler sizi bekliyor.

Mutluluk Sağlığın En İleri Formudur.

- Dalai Lama

.