İyi Festival Katılım Koşulları

İyi Festival Biletino tarafından oluşturulan, iyi yaşam ile ilgili etkinliklerle tüketicilere ulaşmak isteyenleri bir çatı altında buluşturmayı amaçlayan bir harekettir. Bu festivalde iyi yaşama dair atölyeniz, eğitiminiz, konuşmanız kısaca katkı sunabileceğiniz herhangi bir içerikle siz de yer alabilirsiniz. 

Amacımız toplumda sağlıklı yaşama dair farkındalığı artırmak ve bu alanda hayatını sürdüren tüm içerik sahiplerine sürdürülebilir bir iş yaşamı için destek olmaktır.

İyi Festival’de etkinliğiniz ile yer alabilmeniz için bir kaç önemli şartı karşılamanız gerekiyor.

1. İyi Festival’de etkinliğinizin programda görünebilmesi için Biletino.com’a üye olarak etkinliğinizi yayınlamanız gerekmektedir. Bu konuda yardım menümüzden faydalanabilir veya bu konuda sizi yönlendirecek blog yazımızı okuyabilirsiniz: https://biletino.com/tr/blog/biletino-da-etkinlik-nasil-yayinlanir/
2. Biletino.com’a üye olmak ve etkinlik yayınlamak ücretsizdir.
3. İyi Festival için yayınlayacağınız ücretli etkinliklerinizin bilet satışlarından Biletino kesinlikle bilet satış komisyonu almayacaktır. Sadece satılan bilet bedeli üzerinden kredi kartı komisyonu bankaya iletilmek üzere tahsil edilecektir.
4. Siz etkinliğinizi oluşturduktan sonra etkinlik görseliniz Biletino tarafından hazırlanacaktır. Bunun için yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafınız, görsel üzerine yazılmasını istediğiniz title bilginiz, etkinlik adınız ve varsa logonuzu info@biletino.com adresine mail ile göndermelisiniz.
5. Görseliniz hazırlandıktan sonra ekibimiz tarafından sistemden güncellenecektir. Siz bu süre zarfında etkinliğinizi görselsiz olarak yayınlamış olmalısınız.
6. Kendi sayfanızda ve diğer kanallarda kullanacağınız farklı bir görsel tasarımı da çalışabilirsiniz. Unutmayın ki kullanacağınız görselde mutlaka İyi Festival logosu olması gerekmektedir. Logoyu sayfanın altından indirebilirsiniz.
7. Etkinlikleriniz yayınlanırken etkinliğin detaylı açıklamasını, eğitmenin veya konuşmacının öz geçmişini, eğitmenin stüdyosu hakkında bilgilerini ayrıntılı olarak yazmaya özen göstermelisiniz.
8. Etkinlik sahibi, etkinlik içeriğini oluştururken temelde tüm bu sorulara cevap veriyor olmalıdır: Etkinliğin konusu nedir? Kişiler etkinliğinize katıldıklarında neyi deneyimleyecekler? Etkinliğinize kimler, neden katılmalı? Bu eğitimin sonunda hayatlarında ne değişecek?
9. Etkinlik başlığınız etkili bulunmaması durumunda Biletino tarafından değiştirilebilir.
10. Etkinlik açıklamalarında eğitmene ve stüdyoya ait sosyal medya hesaplarını belirtmeyi unutmamalısınız.
11. Daha fazla katılımcıya ulaşmak için etkinliğinizi sosyal medya hesaplarınızdan haftada en az bir kere duyurmalısınız.
12. Sosyal medya hesaplarınız dışında da erişime sahip olduğunuz diğer kanallardan (Mailing, whatsapp grupları vs.) duyurular yaparak etkinliğinizi ve festivali desteklenmenizi bekliyoruz. 
13. Eğitmenlerden katılımcıları İyi Festival’e davet eden ve etkinliğinde neyi deneyimleyeceklerine dair en az 15, en fazla 30 sn uzunluğunda bir adet story ve bir adet kare boyutta video beklenmektedir.
14. Çekilen video etkinlik sisteme girildikten sonra 3 gün içinde info@biletino.com adresine mail ile iletilmelidir.
15. İlgili etkinliğin bir başka bilet satış veya eğitim satış sitesinde yer almaması gerektiğini unutmayın. Bu durumun tespitinde sağlanan tüm haklar geri alınacak, etkinlik festival programından çıkarılacaktır.
16. Etkinlikler ücretli veya ücretsiz olarak açılabilir.
17. Festivalde yayınlanacak etkinliklerde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, insan haklarına ve vicdana uygun içerikler dışına çıkılmaması gerektiğini, etkinliğinizi yayınladığınız an itibariyle bu gibi durumlardan ötürü Biletino’nun uğrayacağı zararlardan tümüyle mesul olacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş olacağınızı unutmayın.
18. İyi Festival için 15 Şubat 2021 23.59’a kadar yayınlanan ilk 20 etkinlik için bir katılım bedeli alınmayacaktır. Bu tarih sonrasında katılmak isteyen etkinlik sahiplerinden festival reklamları için kullanılmak üzere yayınlayacağı her bir etkinlik için 250 TL + KDV reklam katılım bedeli tahsil edilecektir. 
19. Festival Organizatörlerinin festivalin çatı etkinliklerini organize etme hakları olduğunu unutmayınız. Bu etkinlikler zaman zaman ana reklam içeriği olarak kullanılabilecektir.
20. Festival kapsamında etkinliğinizin özellikle öne çıkarılması konusunda ihtiyacınız oluşması durumunda Biletino Pazarlama Ekibi ile iletişime geçerek etkinliğinize özel çalışmalar için ücretli hizmet alabilirsiniz.

İyi Festival'e Etkinliğinizi Nasıl Ekleyebilirsiniz?

Festival Logolarımız

Açık renk zeminler için

Açık renk zeminler için

Renkli ve koyu renk zeminler için

.