İyi Festival - Sık Sorulan Sorular

İyi Festival Nedir?

İyi Festival iyi yaşama adım atmak isteyen veya adım atmış olup bu yaşam tarzını bir refleks haline dönüştürmek isteyenlerin katılabileceği etkinliklerin bir araya toplandığı çatı oluşumdur.

İyi Festival Kim Tarafından Düzenleniyor?

İyi Festival projesi Biletino tarafından geliştirilmiş ve hayata geçirilmektedir. Festival içinde yer alacak etkinlikler İyi Yaşam alanında uzmanlığını paylaşmak isteyen bağımsız uzmanlar tarafından düzenlenmektedir.

İyi Festival Nerde Olacak?

İyi Festivalin ana mecrası dijital platformlardır. Hava durumu ve etkinliğin sahiplerinin tercihine bağlı olarak idari otoritelerin festival döneminde uygulayacağı kuralları dikkate alarak kapalı veya açık mekanlarda da gerçekleşebilecektir.

İyi Festival Ne Zaman Olacak?

İyi Festival 7 - 9 Nisan 2021 tarihlerini kapsamaktadır.

İyi Festivale Kimler Katılabilir?

İyi Yaşama ilgi duyan, merak eden, iyi yaşamak isteyen ve bunun için ilham arayan her yaş grubundan birey katılabilecektir.

İyi Festivale Katılmak Ücretli Mi?

İyi Festivalde yer alan her etkinliğin ücret politikası etkinliği düzenleyen kişi veya kurum tarafından belirlenmektedir. Bazı etkinlikler ücretli olacaktır. Ücretli etkinlikler ve ücretsiz etkinlikler festival boyunca yayında olacaktır.

İyi Festivalde Etkinliğimi Nasıl Yayınlarım?

İyi Festival kapsamında etkinliğinizi yayınlamak için festivale ait web sitesinde( https://iyifestival.biletino.com/katilimci-ol ) yer alan formu doldurarak başvuru yapmanız gerekmektedir. İlgili sayfada ve başvuru sonrasında size iletilecek olan bilgilendirme içeriklerini takip ederek etkinliğinizi yayınlayabilirsiniz.

İyi Festivale Birden Fazla Etkinlik İle Katılabilir Miyim?

İyi Festival’e birden fazla etkinlikle katılabilirsiniz. Lütfen kurallar için https://iyifestival.biletino.com/katilimci-ol sitesindeki kural setini okuyun.

İyi Festivalde Hangi Konularda Etkinlikler Olacak?

İyi Festivalde iyi yaşama dair her alanda etkinlik yer alacaktır. Mindfulness, yoga, pilates, fitness, insan ve ilişki psikolojisi, beslenme, iyi yaşama yönelik tıbbı konular, iyi yaşama yönelik yeme içme tavsiyeleri ve bunlarla sınırlı kalmayacak daha bir çok etkinlik İyi Festival’i oluşturacaktır.

İyi Festivalde Etkinlik Yayınlamak Ücretli Mi?

Etkinliğinizi İyi Festival’e dahil etmek için 15 Şubat 2020 tarihine kadar ilk 20 etkinlik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Diğer kurallar ve ücret detayları için https://iyifestival.biletino.com/katilimci-ol sayfamızda yer alan kural setini okumanızı rica ederiz.

İyi Festival'in Sponsorluk Şartları Nelerdir?

İyi Festival web sitemizde yer alan Sponsor Ol menüsünden iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sponsorluk ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

.